right-svg

אודות החברה

left-svg

הלקוחות שלנו לאורך השנים, הצרכים שהציגו והדרישות שהציבו, עיצבו את הגרעין הייחודי שלנו: פיתחנו יכולת הקשבה אמיתית ותחושת שותפות, שמובילה אותנו לעשות הכל כדי לספק מענה לצרכים של כל אחד מהלקוחות שלנו.
אנחנו בהולנד מורן, מתמחים בייבוא ואספקת מתכות למגוון רחב של תעשיות בישראל.
ב-84 השנים החולפות למדנו להכיר את הלקוחות שלנו. גילינו שמצבים כמו מחסור בחומר גלם, עיכוב באספקה או שינוי בתרכובת החומר עשויים לעכב מחקר שלם ולשבש תכניות עבודה של חברה שלמה. למדנו שחומר גלם אחד ייחודי ונדיר יכול לקדם תהליכים שלמים, אז טיפחנו צוות שההתמחות האמיתית שלו הוא לעשות כל מה שיעזור לכם כדי להצליח

1938

הקמת החברה

החברה הוקמה בשנת 1938 בבעלות משפחתית ועסקה בעיקר באספקת חומרי כסף וזהב לתעשייה בימים שלפני קום המדינה.

1995

הולנד מורן

סדרה של מיזוגים ורכישות התגבשה לכדי היווסדה של הולנד מורן, כאשר החברה מתמקדת בתחום הכימיקלים והמתכות האצילות.

2021

קרן A-6684 רכשה את הולנד מורן

קרן השקעות פרטית רכשה את הולנד מורן. מאז, החברה מאמצת אסטרטגיה של צמיחה וכניסה לתחומי פעילות חדשים. 

2023

פוקוס על עסקי המתכות

החברה מימשה את פעילות הכימיה, ואימצה אסטרטגיה של צמיחה בעסקי המתכות וההפצה

מה אנחנו מציעים?

השירותים שלנו

 מתכות | הפצה

כדי לעמוד בהבטחה, אנחנו מקפידים להיות כל הזמן בתנועה, לחפש את המוצרים הכי חדשים, את הטכנולוגיות הכי מתקדמות והספקים הכי איכותיים. במקצועיות, בפשטות וביעילות.

Everything you need to make it work 

איתור וייבוא מתכות למחקר ותעשייה

ניהול מלאים גדולים
וזמינים להפצה

אספקה שוטפת ברחבי הארץ

מה מוביל אותנו?

הערכים שלנו

צוות זה כוח

אצלנו אין בורג קטן ולא ראש קטן. אנחנו מאמינים בצוות שלנו, בידע ובניסיון שנצבר ומעל הכל, בדעות שלהם. עיבוד הנתונים המשותף מאפשר לנו להגיע יחד לכמה שיותר רעיונות ותרחישים במקביל. 

הכל פתוח

התרבות הארגונית שלנו דוגלת בדלת פתוחה שמזמינה כל אחד ואחת לשאול שאלות, להציף תהיות ולצעוד בדרכים לא מוכרות. אנחנו דוגלים בגישה פתוחה, ומבחינתנו, השמיים הם הגבול.

הקסם בפרטים הקטנים

גם בתקופות לחוצות ובלוחות זמנים צפופים, אנחנו מקפידים לשמור על הדיוק. לראות את הפרטים הכי קטנים, לא לעגל פינות, לא ליפול לפשרות ולא לדלג על מדרגות. אנחנו מאמינים ששם טמון הקסם שלנו.

צמיחה מתמדת

אנחנו עם הפנים קדימה, מממשים אסטרטגיה של צמיחה, חדורי מוטיבציה ללחוץ על הגז בכל הכוח. אנחנו לוקחים את הסיכונים הנכונים לנו, מעיזים, מנסים, שוברים מחסומים ומתחדשים.   

צועדים יחד

כל תהליך, שינוי ובחירה שנעשים בארגון יוצאים מתוך מטרת העל: להבטיח את ההצלחה שלכם – הלקוחות. אנחנו כאן בשבילכם, קשובים, נכונים וחדורים לספק לכם כל מה שאתם צריכים.  

האנשים מאחורי השירות

החיבור לישראליות והציונות הייתה חלק בלתי נפרד מה-DNA של החברה מאז ומתמיד. החום שהופך אותנו למשפחה, הנחישות שבה אנחנו חותרים למטרות, והבחירה בשירות בגובה העיניים – שעוזר לנו להבין את הלקוחות שלנו באמת.

גם הצוות שלנו הוא תמהיל ישראלי שיש בו הכל מהכל ובעיקר – הרבה קסם.

יש לכם שאלה או בקשה

אנחנו כאן בשבילכם

מלאו את הפרטים וספרו לנו איך נוכל לעזור.

Holland moran, Version: 0.6.8
יש לך חשבון?